■pajc x Wo|V|eN

Cancelled ■pajc diskusie
Kotolňa FAD Map
[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”4.16″ global_colors_info=”{}” theme_builder_area=”post_content”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”4.16″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}” theme_builder_area=”post_content”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.16″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||” theme_builder_area=”post_content”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.20.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” theme_builder_area=”post_content” sticky_enabled=”0″]

■pajc x Wo|V|eN [event]

 

Nezabudli sme! ■pajc s kolektívom architektiek WOVEN bude! Žijú v rôznych mestách, majú rôzne joby, no spája ich priateľstvo a raz za čas aj spoločný projekt. Tie majú vždy rôzne formy od výstav v galériách cez small-scale architektúru a inštalácie až po organizovanie workshopov 1:1 pre študentky a študentov architektúry a dizajnu.

Nakoniec prídu len dve zo štyroch, lebo nie je jednoduché priletieť z Londýna alebo zo Štiavnice, no rozprávať sa o kadečom zvládneme aj len s polovicou. O čom presne? Neviem. Ale ako to už býva zvykom, vďaka širokému portfóliu projektov a záujmom môžeme kecať o veľa veciach.

Vidíme sa už 27. 03. 2023 o 19:00 v Kotolni, kde sa môžeš spýtať práve to, čo ťa zaujíma! Tešíme sa na teba:)

Bude pivko, soft drinks a kamoši. Dúfam, že aj dobrá atmoška, tak buď tu. O 18:00 preps, ak chceš, dojdi, každá ruka bude potrebná.

 

Čo je ■pajc?
pajc je cyklus neformálnych debát prevažne s architektmi na prevažne architektonické témy a témy, ktoré presahujú architektúru. Klasická nezáživná, všeobecne známa prezentácia tvorby tu slúži len ako kulisa. S hosťmi vedieme neformálne rozhovory o zákulisí ich tvorby, filozofii, o nástrahách aj radostiach profesionálneho života a o tom, že byť architektom či angažovať sa v rámci architektúry neznamená len celodenné vyklikávanie a nekonečné jednania s klientmi.
Do debaty sa môže zapojiť ktokoľvek a v akomkoľvek čase, čím má jedinečnú šancu obyčajným prekonaním svojho strachu získať užitočný pohľad do zákulisia toho, čo ho už o chvíľu čaká aj alebo si rozšíriť obzory o nové spôsoby vnímania priestoru a objektov okolo seba.
V Kotolni FAD sa striedame s debatami ⬤pechtle-mechtle, ktoré vám poskytnú komplexný prehľad tých najzaujímavejších kreatívnych ľudí a tém zo sveta dizajnu.
𝗽𝗮𝗷𝗰¹ -u m. ‹n› stolár. slang. ► 1. látka slúžiaca na morenie, moridlo; 2. kopírovanie, verné napodobňovanie; 3. argoticky – pitie alkoholu;
𝗽𝗮𝗷𝗰² -u m. ‹n› archit. slang. ► účinnné spoznávanie vedomostí praktickou cestou vynaložením minimálnej námahy za účelom efektívneho obohatenia svojho kreatívneho ducha.
_____

zdroj fotografie: Wo|V|eN
Moderuje: Samuel Skyva
Koncept: Alexander Kupko, Samuel Skyva

 

 

 

 

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Comments

Pridaj komentár