Arch Talks

Pozývame Vás na aprílový cyklus prednášok zameraný na predstavenie mladých a úspešných pedagógov FA STU. Počas hrejivých pondelkových podvečerov sa môžete tešiť na architektov, dizajnérov, urbanistov, výskumníkov, na ich prácu a tvorbu na fakulte a na to, aké má ich prelínanie plusy a mínusy. Tešíme sa na Vás!

[button link=”https://www.facebook.com/events/466353463563645/?active_tab=posts”]Facebook event[/button]

 

Ing. Arch. Lukáš Šíp

Architekt Lukáš Šíp - fotografia © www.absolventi.stuba.sk
Architekt Lukáš Šíp © http://www.absolventi.stuba.sk/

Mladý, študovaný tam, kde ty. Tvorí v architektonickom štúdiu Coolstock, kde prezentuje architektonickú, interiérovú a dizajnérsku tvorbu.Zameriava aj na pedagogickú činnosť na našej fakulte vrámci Ústavu ekologickej a experimentálnej architektúry, organizuje výstavy a iné aktivitky, o ktorých sa dozvieš.

„ Dobrý učiteľ sa nesnaží tlačiť na študentov, aby navrhovali rovnakú architektúru ako on sám. Dáva im možnosť prezentovať vlastný pohľad na tvorbu, pomáha im nájsť smer a ich vlastný rukopis.“

Lukáš Šíp

http://www.coolstock.sk/

Mgr. art. Martin Baláž, ArtD.

Martin Baláž - fotografia © www.fa.stuba.sk
Martin Baláž © www.fa.stuba.sk

Mimoriadne aktívny človek na fakulte. Finalista Škoda Car Design Competition 2003, skúsený v projektoch s dizajnérskymi oddeleniami automobiliek, vedúci dizajnérskeho tímu FAST, prednášajúci dizajnérsku kresbu, porotca dizajnérskych súťaží. Organizuje niekoľko aktivít pre študentov.. aj známy Sketch Battle.

„Každá ateliérová práca by mala byť snom o realite budúcnosti, nabádať nás prestať myslieť na to kto sme, ale objaviť, kým môžeme byť. Skutočná výnimočnosť sa totiž nedá definovať, ale len vychutnávať.“

Martin Baláž

 

 

 


Publikovaný

v

od

Comments

Pridaj komentár