◄ AVANT ►

◄ AVANT²⁰ ►

◄ POD RÚŠKOM TECHNOLÓGIÍ ►

Večer, ktorý ste tento rok nečakali.

Ťažké časy si vyžadujú ťažké riešenia. Všetkým nám už chýba voľnosť, ktorú sme mali doteraz, to však neznamená, že sa spolu nemôžeme stretnúť. Aspoň takto. Online. Pripravili sme si pre vás týždeň s nabitým programom,plným zaujímavostí točiacich sa okolo témy technológií.

◄ LIVESTREAM ►

◄ AVANT²⁰ ► týždeň

16.11. 20:00 ◄ AVANT²⁰ ► ■ pajc ⋮ výpočtové navrhovanie

17.11. 20:00 ◄ AVANT²⁰ ► ▲ pôjd ⋮ intro do softvérov

18.11. 20:00 ◄ AVANT²⁰ ► ⬤ pechtle-mechtle s Tomášom Omastom

19.11. 20:00 ◄ AVANT²⁰ ► online beánia architektov a dizajnérov

◤ PROGRAM ◥

●●● IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV ●●●

●●● KONCERTNÁ PREHLIADKA ŠKOLY ●●●

►◄ Don’t Trust Butterflies + Kunzo keys ►◄
Počas Avantu si uletíme na indie-pope s nádychom elektroniky od štvorčlennej bratislavskej kapely Don’t Trust Butterflies. S pesničkou Colors vyhrali rebríček Demovnica na Rádiu_FM, v roku 2018 získali ocenenie v kategórii Objav roka na Radio Head Awards a prvenstvo získali aj v rebríčku Osmicka_FM. Po debutovom EPčku Red Butterfly vydali nedávno album Where’s Gregor? a člen skupiny dokonca doplnil rady študentov našej fakulty.

►◄ VERTIKÁLNA BANDA ►◄
Zoskupenie študentov, absolventov a pedagógov osvieži náš večer menej tradičným muzikálno-vizuálnym vystúpením. Okrem hudby, tanca a spevu zažijeme kombinácie zdanlivo neskombinovateľné a táto personálna zmes nám na Avante dokáže, že diverzita a tímova práca funguje nielen v architektonickej a dizajnérskej praxi.

►◄ NATÁLIA A EMA ►◄
Študentka druhého ročníka dizajnérskeho štúdia nekyprí kreatívnym nadaním len na škole, ale aj v speve. Natália s mladšou sestrou Emou si hrávajú pre radosť doma, teraz nám zahrajú aj nedoma. Dievčatá nám spríjemnia večer covermi s gitarovým podmazom.

Tešíme sa na vás! Vidíme sa online.